FXTC-HE73TC-39 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-39 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 39.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-39 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-39 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-39 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-39 MHZ is described as OSC TCXO 39.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M