FXTC-HE73TC-27.12 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-27.12 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 27.12MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-27.12 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-27.12 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-27.12 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-27.12 MHZ is described as OSC TCXO 27.12MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC