FXTC-HE73TC-16.384 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73TC-16.384 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 16.384MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73TC-16.384 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-16.384 MHZ IDT
    FXTC-HE73TC-16.384 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73TC-16.384 MHZ is described as OSC TCXO 16.384MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM