FXTC-HE73PR-9.8304 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-9.8304 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 9.8304MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-9.8304 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-9.8304 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-9.8304 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-9.8304 MHZ is described as OSC TCXO 9.8304MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG