FXTC-HE73PR-85 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-85 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 85.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-85 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-85 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-85 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-85 MHZ is described as OSC TCXO 85.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"