FXTC-HE73PR-83.33 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-83.33 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 83.33MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-83.33 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-83.33 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-83.33 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-83.33 MHZ is described as OSC TCXO 83.33MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG