FXTC-HE73PR-6.144 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-6.144 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 6.144MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-6.144 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-6.144 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-6.144 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-6.144 MHZ is described as OSC TCXO 6.144MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM