FXTC-HE73PR-50.022 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-50.022 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 50.022MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-50.022 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-50.022 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-50.022 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-50.022 MHZ is described as OSC TCXO 50.022MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM