FXTC-HE73PR-38.88 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-38.88 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 38.88MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-38.88 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-38.88 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-38.88 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-38.88 MHZ is described as OSC TCXO 38.88MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"