FXTC-HE73PR-35.328 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-35.328 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 35.328MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-35.328 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-35.328 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-35.328 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-35.328 MHZ is described as OSC TCXO 35.328MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED