FXTC-HE73PR-25 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-25 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 25.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-25 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-25 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-25 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-25 MHZ is described as OSC TCXO 25.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"