FXTC-HE73PR-160 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-160 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 160.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-160 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-160 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-160 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-160 MHZ is described as OSC TCXO 160.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE