FXTC-HE73PR-16.128 MHZ IDT
  • Part Number: FXTC-HE73PR-16.128 MHZ
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC TCXO 16.128MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXTC-HE73PR-16.128 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-16.128 MHZ IDT
    FXTC-HE73PR-16.128 MHZ is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXTC-HE73PR-16.128 MHZ is described as OSC TCXO 16.128MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH