FXO-PC735RGB-312.5 IDT
  • Part Number: FXO-PC735RGB-312.5
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXO-PC735RGB-312.5 IDT
    FXO-PC735RGB-312.5 IDT
    FXO-PC735RGB-312.5 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXO-PC735RGB-312.5 is described as OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE