FXO-PC536R-150 IDT
  • Part Number: FXO-PC536R-150
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXO-PC536R-150 IDT
    FXO-PC536R-150 IDT
    FXO-PC536R-150 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXO-PC536R-150 is described as OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN