FXO-HC736R-37.5 IDT
  • Part Number: FXO-HC736R-37.5
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 37.5MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXO-HC736R-37.5 IDT
    FXO-HC736R-37.5 IDT
    FXO-HC736R-37.5 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXO-HC736R-37.5 is described as OSCILLATOR XO 37.5MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK