FXO-HC536R-2.176 IDT
  • Part Number: FXO-HC536R-2.176
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 2.176MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXO-HC536R-2.176 IDT
    FXO-HC536R-2.176 IDT
    FXO-HC536R-2.176 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXO-HC536R-2.176 is described as OSCILLATOR XO 2.176MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK