FXO-HC530-95 IDT
  • Part Number: FXO-HC530-95
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 95.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXO-HC530-95 IDT
    FXO-HC530-95 IDT
    FXO-HC530-95 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXO-HC530-95 is described as OSC XO 95.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE