FXO-HC335R-150 IDT
  • Part Number: FXO-HC335R-150
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FXO-HC335R-150 IDT
    FXO-HC335R-150 IDT
    FXO-HC335R-150 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FXO-HC335R-150 is described as OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP