FVXO-HC73BR-22.5792 IDT
  • Part Number: FVXO-HC73BR-22.5792
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC VCXO 22.5792MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about FVXO-HC73BR-22.5792 IDT
    FVXO-HC73BR-22.5792 IDT
    FVXO-HC73BR-22.5792 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. FVXO-HC73BR-22.5792 is described as OSC VCXO 22.5792MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE