89HPES48T12ZABR IDT
  • Part Number: 89HPES48T12ZABR
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC PCI SW 48LANE 12PORT 1156BGA
  • Category: Specialized Interface
  • Status:
  • More about 89HPES48T12ZABR IDT
    89HPES48T12ZABR IDT
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"