89HPES12T3G2ZBBCI8 IDT
  • Part Number: 89HPES12T3G2ZBBCI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC PCIE GEN2 SW 12LANE 324BGA
  • Category: Specialized Interface
  • Status:
  • More about 89HPES12T3G2ZBBCI8 IDT
    89HPES12T3G2ZBBCI8 IDT
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG