89HPES10T4G2ZABC8 IDT
  • Part Number: 89HPES10T4G2ZABC8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC PCIE GEN2 SW 10LANE 324BGA
  • Category: Specialized Interface
  • Status:
  • More about 89HPES10T4G2ZABC8 IDT
    89HPES10T4G2ZABC8 IDT
    ---> Other parts by IDT
    ---> Specialized Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Specialized Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP