89H12NT12G2ZBHL8 IDT
  • Part Number: 89H12NT12G2ZBHL8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC PCI SW 12LANE 12PORT 324BGA
  • Category: Specialized Interface
  • Status:
  • More about 89H12NT12G2ZBHL8 IDT
    89H12NT12G2ZBHL8 IDT
    ---> Other parts by IDT
    ---> Specialized Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Specialized Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM