71V67602S150BGG IDT
  • Part Number: 71V67602S150BGG
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC SRAM 9MBIT 150MHZ 119BGA
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM