70V3589S133DRI IDT
  • Part Number: 70V3589S133DRI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC SRAM 2MBIT 133MHZ 208QFP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM