70V3589S133DR IDT
  • Part Number: 70V3589S133DR
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: IC SRAM 2MBIT 133MHZ 208QFP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM