4MA212500Z4AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA212500Z4AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA212500Z4AACUGI8 IDT
    4MA212500Z4AACUGI8 IDT
    4MA212500Z4AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA212500Z4AACUGI8 is described as OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"