4MA212500Z3AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA212500Z3AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA212500Z3AACUGI8 IDT
    4MA212500Z3AACUGI8 IDT
    4MA212500Z3AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA212500Z3AACUGI8 is described as OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V