4MA200000Z3BACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA200000Z3BACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA200000Z3BACUGI8 IDT
    4MA200000Z3BACUGI8 IDT
    4MA200000Z3BACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA200000Z3BACUGI8 is described as OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A