4MA187500Z4BACUGI IDT
  • Part Number: 4MA187500Z4BACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA187500Z4BACUGI IDT
    4MA187500Z4BACUGI IDT
    4MA187500Z4BACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA187500Z4BACUGI is described as OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE