4MA187500Z3BACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA187500Z3BACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 187.50MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA187500Z3BACUGI8 IDT
    4MA187500Z3BACUGI8 IDT
    4MA187500Z3BACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA187500Z3BACUGI8 is described as OSC MEMS 187.50MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK