4MA187500Z3AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA187500Z3AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 187.50MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA187500Z3AACUGI8 IDT
    4MA187500Z3AACUGI8 IDT
    4MA187500Z3AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA187500Z3AACUGI8 is described as OSC MEMS 187.50MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE