4MA161133Z4BACUGI IDT
  • Part Number: 4MA161133Z4BACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA161133Z4BACUGI IDT
    4MA161133Z4BACUGI IDT
    4MA161133Z4BACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA161133Z4BACUGI is described as OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ