4MA161133Z4AACTGI8 IDT
  • Part Number: 4MA161133Z4AACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA161133Z4AACTGI8 IDT
    4MA161133Z4AACTGI8 IDT
    4MA161133Z4AACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA161133Z4AACTGI8 is described as OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM