4MA159375Z4AACTGI IDT
  • Part Number: 4MA159375Z4AACTGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 159.375MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA159375Z4AACTGI IDT
    4MA159375Z4AACTGI IDT
    4MA159375Z4AACTGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA159375Z4AACTGI is described as OSC MEMS 159.375MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED