4MA155520Z4BACTGI8 IDT
  • Part Number: 4MA155520Z4BACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 155.52MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA155520Z4BACTGI8 IDT
    4MA155520Z4BACTGI8 IDT
    4MA155520Z4BACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA155520Z4BACTGI8 is described as OSC MEMS 155.52MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB