4MA150000Z4BACTGI IDT
  • Part Number: 4MA150000Z4BACTGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA150000Z4BACTGI IDT
    4MA150000Z4BACTGI IDT
    4MA150000Z4BACTGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA150000Z4BACTGI is described as OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK