4MA150000Z4AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA150000Z4AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA150000Z4AACUGI8 IDT
    4MA150000Z4AACUGI8 IDT
    4MA150000Z4AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA150000Z4AACUGI8 is described as OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH