4MA148500Z4BACUGI IDT
  • Part Number: 4MA148500Z4BACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA148500Z4BACUGI IDT
    4MA148500Z4BACUGI IDT
    4MA148500Z4BACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA148500Z4BACUGI is described as OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM