4MA148500Z3BACTGI8 IDT
  • Part Number: 4MA148500Z3BACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA148500Z3BACTGI8 IDT
    4MA148500Z3BACTGI8 IDT
    4MA148500Z3BACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA148500Z3BACTGI8 is described as OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V