4MA148352Z4AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA148352Z4AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA148352Z4AACUGI8 IDT
    4MA148352Z4AACUGI8 IDT
    4MA148352Z4AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA148352Z4AACUGI8 is described as OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE