4MA133333Z4BACTGI8 IDT
  • Part Number: 4MA133333Z4BACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z4BACTGI8 IDT
    4MA133333Z4BACTGI8 IDT
    4MA133333Z4BACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z4BACTGI8 is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT