4MA133333Z4BACTGI IDT
  • Part Number: 4MA133333Z4BACTGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z4BACTGI IDT
    4MA133333Z4BACTGI IDT
    4MA133333Z4BACTGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z4BACTGI is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH