4MA133333Z4AACUGI8 IDT
  • Part Number: 4MA133333Z4AACUGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z4AACUGI8 IDT
    4MA133333Z4AACUGI8 IDT
    4MA133333Z4AACUGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z4AACUGI8 is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE