4MA133333Z4AACUGI IDT
  • Part Number: 4MA133333Z4AACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z4AACUGI IDT
    4MA133333Z4AACUGI IDT
    4MA133333Z4AACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z4AACUGI is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN