4MA133333Z3BACUGI IDT
  • Part Number: 4MA133333Z3BACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z3BACUGI IDT
    4MA133333Z3BACUGI IDT
    4MA133333Z3BACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z3BACUGI is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"