4MA133333Z3BACTGI IDT
  • Part Number: 4MA133333Z3BACTGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z3BACTGI IDT
    4MA133333Z3BACTGI IDT
    4MA133333Z3BACTGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z3BACTGI is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK