4MA133333Z3AACUGI IDT
  • Part Number: 4MA133333Z3AACUGI
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA133333Z3AACUGI IDT
    4MA133333Z3AACUGI IDT
    4MA133333Z3AACUGI is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA133333Z3AACUGI is described as OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE