4MA025000Z3AACTGI8 IDT
  • Part Number: 4MA025000Z3AACTGI8
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about 4MA025000Z3AACTGI8 IDT
    4MA025000Z3AACTGI8 IDT
    4MA025000Z3AACTGI8 is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. 4MA025000Z3AACTGI8 is described as OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM